Субота, 20.04.2024, 09:48

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 48
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Цель. Формировать знания о распространенных и нераспространенных предложениях, развивать навыки синтаксического разбора...

Мої файли | Переглядів: 851 | Завантажень: 18 | Додав: Михалька | Дата: 11.12.2017 | Коментарі (0)

Назва проекту: «Стежками рідного краю»

Девіз проекту: «Зберігаючи минуле, ми творимо майбутнє»

Мета проекту: вивчати історичне минуле рідного міста; розвивати навички пошукової та краєзнавчої роботи; виховувати ціннісне ставлення до держави та суспільства, поглиблювати громадянські почуття дітей шляхом розширення знань про рідний край, родину, історію рідного міста.

Мої файли | Переглядів: 624 | Завантажень: 17 | Додав: Михалька | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

Тема уроку. Атлантичний океан

Мета: вивчити географічне положення Атлантичного океану, історію дослідження, особливості тваринного та рослинного світу; звернути увагу на види господарської діяльності в океані; розвивати навички аналізу та синтезу вивченого матеріалу; формувати ціннісне ставлення до природи; виховувати екологічну свідомість.

Мої файли | Переглядів: 957 | Завантажень: 14 | Додав: Михалька | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

Тема. К. Паустовский «Заячьи лапы»

Цель: познакомить с жизнью и творчеством К.Паустовского, с новым произведением «Заячьи лапы»; учить умению сравнивать, видеть прекрасное, читать выразительно, передавая мысли, чувства, свои эмоции; развивать творческие способности детей, память, речь, словарный запас; воспитывать любовь к родной природе и бережное отношение к ней.

Мої файли | Переглядів: 475 | Завантажень: 12 | Додав: Михалька | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

Тема. Сложение и вычитание круглых сотен. Сложение и вычитание круглых десятков с переходом через десяток. Задача на два действия первой степени.

Цель. Ознакомит учащихся со сложением и вычитанием круглых сотен и круглых десятков с переходом через десяток; совершенствовать умение решать задачи; развивать логическое мышление; воспитывать интерес к математике.

Оборудование: карточки для устного счёта

Мої файли | Переглядів: 441 | Завантажень: 12 | Додав: Михалька | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

Тема. Пом’якшення приголосних перед і

Мета: з’ясувати, які приголосні української мови пом’якшуються лише перед і; удосконалювати знання учнів про звуки мовлення, характерні для української мови; розвивати вміння встановлювати логічну послідовність подій; виховувати пізнавальний інтерес.

Мої файли | Переглядів: 468 | Завантажень: 14 | Додав: Михалька | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

Практично всі батьки знають, як одягати, як годувати і забезпечити догляд дитини, але поради батькам про виховання дітей ніхто не дає, тому вони виховують своїх дітей так як уміють.

Звичайно, є батьки, які читають багато відповідної літератури, де психологи розповідають про виховання і вчать вмінню спілкування з дитиною, але, на жаль не кожна мама, може знайти час для читання книг. Як же допомогти батькам, які мало знають про виховання дітей, які не знають, як бути жорстким і одночасно добрим, як стати для своєї дитини близьким другом, не втративши при цьому авторитет, ось найважливіші поради батькам, які допоможуть у вихованні їхніх дітей

Мої файли | Переглядів: 488 | Завантажень: 12 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

На протязі перших років навчання школярі вправляються в різних видах письма, кожен з яких має певне значення для формування навичок повноцінної писемної мови, відповідає завданням навчання, закріплення і перевірки відповідних знань і вмінь.

В корекційній роботі з дітьми-дисграфіками доцільно виконувати такі види роботи:

Списування:

а)       з рукописного тексту;

б)       з друкованого тексту;

в) ускладнене завданнями логічного і граматичного характеру.

Списування як найпростіший вид письма є найбільш доступний дітям, які страждають дисграфією.

Слуховий диктант із зоровим самоконтролем відповідає принципу взаємодії аналізаторів, що приймають участь в процесі письма.

Підбір мовного матеріалу дітям-дисграфікам є досить складним, так як в будь-якому, навіть у самому нескладному тексті може виявитися дещо недоступне для учнів на даному етапі.

Мої файли | Переглядів: 749 | Завантажень: 13 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Тема:  «Будьте  здорові, діти!»

Мета: поглибити знання учнів про здоров‘я, формувати бажання вести здоровий спосіб життя, поглибити знання учнів про шкідливі звички та їх вплив на здоров‘я; розвивати бажання вести активний спосіб життя, дбати про свій фізичний і духовний розвиток; виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я.

Обладнання: малюнки двох облич: сумного і веселого; аудіозапис «Пори року» Чайковського; ілюстрації із зображенням людей, які дотримуються здорового способу життя; ілюстрації корисних і шкідливих звичок; картки для роботи з прислів’ями в парах; карти подорожі до здоров’я для роботи в групах; картки «Так» і «Ні»; чисті аркуші паперу.

Мої файли | Переглядів: 396 | Завантажень: 13 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Контрольні роботи з математики, природознавства, літературного читання за новими вимогами

Мої файли | Переглядів: 370 | Завантажень: 12 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)