Понеділок, 29.04.2024, 15:56

«Славна будь, Перемого!» (бесіда)
[ Викачати з сервера (14.7 Kb) ] 22.03.2016, 15:39

Тема. «Славна будь, Перемого!» (бесіда)

Мета: нагадати учням про історичний факт Великої Вітчизняної війни, її страхіття на Україні; виховати любов до ветеранів, захисників нашої землі.

Обладнання: ілюстрації про війну

Хід заходу

- Добрий день, діти. Сьогодні ми поговоримо про мир та війну. Чи знайомі вам ці два слова? Де ви бачили війну?

- Так, у кінофільмах. Добре, що ми живемо на мирній землі і що не бачили справжньої війни.

Мир – це важливе досягнення нашого народу, йдучи у бій солдати зверталися до таких слів:

за мир – щоб сміятись,

за мир – щоб трудитись,

за мир – щоб троянди цвіли,

щоб жито буяло і діти росли.

Війна – це дуже страшне лихо для людей. На війні убивають, все нищать, руйнують. Гинуть не тільки дорослі, а й діти.

Руді вітрила підняла,

Пливе зловісна ніч на Україну,

Та поки серце в нас живе

Нас не поставлять на коліна.

Так писали ще в роки війни, думаючи про мир на планеті Земля.  Розпочалася війна у 1941 році і тривала 1418 днів та ночей. Вона була на всій території  нашої України. Фашисти бомбили наші міста та села. Багато людей загинуло в цій війні. Всі чоловіки пішли боротися проти ворога. Один з воїнів говорив: «Ми йшли у бій за те, щоб до останку перемогти ненависних  катів, щоб світ увесь у мирному світанку під промінням сонця золотів».

Багато людей не повернулися з війни. І небагато залишилося серед ветеранів війни, її учасників. Ми повинні їм допомагати. Вони втратили свою молодість на війні, своє здоров’я, щоб ми з вами жили на мирній землі.

Незабаром 9 травня – День Перемоги. І всі ми підемо на свято привітати ветеранів, подарувати їм квіти та покласти квіти до могил загиблих солдат.

- От і все, що я хотіла вам розповісти про День Перемоги. На цьому закінчується наша бесіда. До побачення.

Категорія: Мої файли | Додав: Михалька | Теги: ПЕРЕМОГА!!!!
Переглядів: 350 | Завантажень: 11 | Рейтинг: 5.0/3