Четвер, 02.05.2024, 21:33

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 14
Сторінки: « 1 2

Відомий український поет М. Т. Рильський сказав: ".У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне". Якраз у цій глибокозмістовній фразі корисним є здоров`я людини.
Без нього вона не може бути щасливою, його не можуть замінити ніякі цінності, його не можна придбати, його можна здобути лише шляхом цілеспрямованої напруженої праці над собою і набуттям знань про здоровий спосіб життя. При цьому слід пам`ятати, що здоров`я - найбільша цінність не лише окремої людини, а й усього суспільства.
Мої статті | Переглядів: 350 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Кожну людину в чомусь можна вважати талановитою. А він доб’ється успіху чи ні, багато в чому залежить від того, чи буде виявлений і помітили його талант в дитинстві, і надається дитині можливість реалізувати свою обдарованість. Виявлення талановитих малюків – завдання копітка і складна. Обдаровані діти – це діти, які показують високі розумові задатки з раннього віку і вирізняються серед однолітків незвичайним інтелектом.

Кого саме вважати обдарованим і якими критеріями керуватися, рахуючи того чи іншого дитини найбільш здатним? Як не загубити талант? Яким чином виявляти прихований потенціал дитини, який за своїм рівнем випереджає в розвитку однолітків, і яким способом вибудовувати роботу з такими дітьми?

Обдарованість має позитивну і негативну сторону. До плюсів відносяться відмінні вербальні навички, емоційна стабільність, здатність до творчості, різноманіття інтересів, хороша пам’ять, яскраво виражена індивідуальність і абстрактне мислення дитини. До негативних рис можна віднести диктаторські нахили, завищені вимоги до себе і оточуючих, коливання інтересів, різну швидкість письма і мислення у порівнянні з ровесниками, слабку фізичну підготовку.

Мої статті | Переглядів: 342 | Author: Сотнікова Тетяна | Додав: Михалька | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)

. 9 листопада день української писемності та мови. Це свято було встановлене Указом Президента України Леоніда Кучми в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця преподобного Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Мої статті | Переглядів: 358 | Додав: Михалька | Дата: 19.04.2016 | Коментарі (0)

Година спілкування в 2 класі
Мої статті | Переглядів: 345 | Додав: sotnikova2525 | Дата: 22.03.2016 | Коментарі (0)