П`ятниця, 03.05.2024, 08:54

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 48
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Тема. Види та типи ліній. Виражальні можливості ліній. Створення виразного образу лінійними засобами на основі творчої уяви. Тематичне завдання «У світі тварин. Їжачок-хитрячок»

Мета. Розширювати знання учнів про графіку, як вид образотворчого мистецтва. Сформувати уявлення про види та типи ліній,їх виражальні можливості. Навчати виконувати малюнок у цій техніці за допомогою ліній, штрихів, крапок різними матеріалами. Розвивати моторику руки, фантазію, уяву, пасивний словниковий запас учнів. Виховувати спостережливість, увагу учнів, здатність до сприйняття, розуміння та створення художніх образів.

Тип уроку: комбінований.

Міжпредметні зв’язки: природознавство

Обладнання: олівці або фломастери,  альбом, репродукції картин (П.Пікассо «Тореадор», В.Ватагін «Рись», О.Лаптєв «Начерк», Х.Бальтцер «Віслючок», Бик – печера Ласко, Франція, страуси – малюнок, Африка).

Очікувані результати. Наприкінці уроку учні повинні:

знати – види і типи ліній, їх виражальні можливості, поняття «анімаліст», «графіка»;

вміти – зображати тварин за допомогою ліній, крапок, плям

Мої файли | Переглядів: 474 | Завантажень: 14 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Додаток до наказу МОН                                               України від 19.08.2016                                                      № 1009

Змістом орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи є виявлення, вимірювання та оцінювання навчальних досягнень, які структуровані у навчальних програмах, за предметами.

Мої файли | Переглядів: 328 | Завантажень: 8 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

ОБЕРЕЖНО! Піротехнічні засоби: феєрверки, петарди, ракети!

Дітям забороняється використовувати піротехнічні засоби!

Купувати піротехнічні засоби слід лише у спеціалізованих магазинах і тільки разом із дорослими.

Використовувати ці вироби можна лише на відкритих майданчиках і тільки дорослим.

Пам'ятайте! Щороку збільшується кількість людей, які отримали травми через недотримання правил користування піротехнікою.
Мої файли | Переглядів: 387 | Завантажень: 13 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Тема. Ірина Жиленко «Вечір гномів» Леонід Глібов «Зимова пісенька»

Мета. Формувати в учнів читацькі вміння; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, мислення, вміння працювати з персональним комп’ютером; виховувати любов до поезії.

Обладнання: презентація по темі уроку; малюнки (ілюстрації) із зображенням зимових пейзажів; персональний комп’ютер.

Міжпредметні зв’язки: українська література та мова, інформатика.

Тип уроку: комбінований урок.
Мої файли | Переглядів: 751 | Завантажень: 22 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Закріплення навичок читання.

Робота з дитячою книгою. Казка «Колосок»
Мої файли | Переглядів: 326 | Завантажень: 13 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Свято "Як зима з весною зустрічалися"

Мета заходу: пропагувати заняття з фізичною культурою та спортом; формувати навички здорового способу життя;  удосконалювати рухові вміння та навички; розвивати швидкість, спритність; виховувати звичку діяти згуртовано та дружно.

Мої файли | Переглядів: 363 | Завантажень: 12 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Картки для читання в 1 класі

Мої файли | Переглядів: 392 | Завантажень: 13 | Додав: Михалька | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Тема Послідовність чисел від 0 до 10. Порівняння чисел у межах 10. Складання та розв’язування задач на знаходження суми та остачі